Паперові упаковки з логотипом

Паперові упаковки з логотипомПаперова упаковка з логотипом – відмінне сучасне рішення як для виробників товарів, так і для продавців. Компанії успішно використовують їх для реклами, збільшення продажів, лояльності клієнтів і іміджу бренду.

Сучасні виробники пропонують великий вибір паперової упаковки з логотипом на:

 • розміри;
 • форма;
 • реєстрація.

Ви можете купити сумки або коробки, з ручками або без них. Але, найголовніше, це вибір друку і дизайну. Ваша паперова упаковка буде унікальною, неповторною, такою, що кожен клієнт запам’ятає назву бренду і хоче купити ваш продукт знову.

Замовити виготовлення паперової упаковки з логотипом за найдоступнішими цінами пропонує компанія «Паперова упаковка». Широкий асортимент товарів, сучасні можливості друку та дизайну, знижки – співпрацюючи з цією фабрикою ви отримаєте найвигідніші умови.

Навіщо використовувати Паперові упаковки з логотипом?

Всі вже чули про переваги паперової упаковки. Для його виробництва використовується найбільш екологічно чистий матеріал – целюлоза, яка підлягає переробці. Тому людство масово відмовляється від поліетилену на свою користь. Всі компанії, які піклуються про свій імідж, переходять до нього, підтримуючи світову політику охорони навколишнього середовища.

Якщо ви хочете підняти або зберегти свій статус – паперова упаковка – це те, що вам обов’язково потрібно зробити. Крім того, ємність з цим матеріалом дуже практична і зручна. До його переваг можна віднести:

 • міцність (в залежності від товщини і типу паперу, вона витримує від 3 до 15 кг);
 • універсальність (підходить практично для всіх видів товарів);
 • здатність пропускати повітря;
 • стійкість до води (особливо коли мова йде про ламіновані мішки);
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • багато способів реєстрації;
 • низька вартість.

Паперова упаковка з логотипом: що купити?

Асортимент виробника включає великий вибір паперових пакетів:

 1. Крафт пакети. Найдешевший і найпростіший варіант, який відмінно підходить для упаковки широкого асортименту товарів. Купити такі сумки різних розмірів, щільності, паперу різних типів, з ручками або без них можна.
 2. Ламіновані мішки. Це дуже красивий вид упаковки, який довговічний і має спеціальне покриття. Такі пакети використовуються для дорогих предметів розкоші, а також для подарунків і т.д. У цій категорії також є великий вибір типу паперу, типу ламінування, наявності ручок, форми самої упаковки. Найоригінальнішим варіантом є пакет зчеплення.
 3. Сумки і коробки з еко картону. Така упаковка характеризується більш високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Зазвичай використовується для важких вантажів (пляшки, книги, будівельні матеріали, зерно, продукти і т.д.)

Також на вибір можна вибрати різні способи друку логотипу і оформлення поверхні упаковки.

Способи друку логотипу:

 • трафарет;
 • зсув;
 • флексографічного.

Методи конструкції упаковки: ламінування, тиснення, УФ-лак, з’єднання і їх різні комбінації.

З ЕО «Паперова упаковка» ви можете замовити оригінальну унікальну паперову упаковку з логотипом. Якщо у вас немає готового макета і потрібна допомога з вибором параметрів упаковки, ми допоможемо вам визначитися.

Йти в ногу з часом – Паперові упаковки з логотипом – це саме те, що потрібно сучасному виробнику.