Паперові ручки

Комплектуючі для крафт-пакетів
Об'єм ручек від 100 комплектів

ЗАМОВИТИ РУЧКИ ВІД ВИРОБНИКА

Паперові ручки
Паперові ручки
Паперові ручки
Паперові ручки

Паперові ручки для пакетів зі складу

Паперові ручки з крученого шпагату використовуються у виробництві паперових пакетів, мішків, коробок для зручного транспортування вироби. Ручка з крученого шпагату відрізняється своєю міцністю і стійкістю до навантажень і умов навколишнього середовища.

По конструкції ручка складається з підсилює смуги в два шари і крученого шпагату між ними.

Підсилює смуга є з’єднувальним елементом між упаковкою і шпагатом, розподіляє навантаження що передається на ручку, а так само підтримує цілісність конструкції самої ручки.

Для підсилює смуги наше підприємство використовує європейську крафт папір з високим вмістом целюлози щільністю не менше 90 г / м2, що гарантує міцність виробу.

Шпагат виконаний методом скручування смуг крафт паперу, ширина яких залежить від передбачуваного діаметра шпагату. Чим більше діаметр шпагату, тим ширше смугу необхідно застосовувати, що збільшує міцність.

Кручений шпагат безумовно краще переносить динамічні завантаження по відношенню до плоскої ручці (присутній амортизація скручування), а так само більш стійкий до ефекту «вологих рук».

Ми виробляємо паперові ручки зі шпагатом декількох діаметрів:
3,8-4,0 мм (стандарт)
2,8-3,0 мм (стандарт економ)
4,8-5,0 мм (під замовлення)

Ці паперові ручки, зроблені з якісного паперу.

Доступні в різних варіантах обробки, квітів і типів. Що дозволяє вам вибрати ручки для перенесення. Яка найкращим чином відображає ваш бренд. Вибирайте з безлічі варіантів індивідуальної продукції. Для того, щоб поліпшити свій паперовий пакет і підвищити впізнаваність вашого бренду. А з нашими останніми можливостями, ви можете бути впевнені, що про всі дрібниці ми подбали.

Володіючи великим майстерністю і досвідом, ми беремо участь в розробці високоякісної ручки з паперового шпагату. І наш багатий промисловий досвід дає нам можливість пропонувати рішення для пакетів, сумок для перенесення. Пропоновані паперові ручки являють собою ідеальне поєднання функціональності і гладкості. Оскільки ми використовували новітні технології скручування паперу для виготовлення цих ручок. Пропоновані ручки, доступні в різних специфікаціях товщини, можна замовити за доступною ціною. Пакети з ручками дозволяють легко утримувати і переносити незакріплені предмети або предмети незвичайної форми. Ми раді запропонувати широкий вибір пакетів з ручками. Від пакетів з паперової ручкою і паперових пакетів з крафт-паперу з ручками, до паперових пакетів з різною обробкою.