Паперові пакети Ціна.

Бумажные пакеты Цена, Паперові пакети Ціна

Паперові пакети Ціна. Незважаючи на розвиток виробництва синтетичних матеріалів, паперові пакети залишаються лідерами на ринку пакувальних засобів. Протягом багатьох років саме папір є традиційним матеріалом для упаковки продуктів харчування, будівельних сумішей, оформлення подарунків і т.д. За цей час технології виробництва розвивалися, розроблялися нові методики, що дозволяє виготовляти паперові пакети всіляких розмірів, форм і забарвлень без надмірних витрат.

Зараз досить зайти в інтернет, щоб дізнатися паперові пакети ціна. Ціна може змінюватись в залежності від деяких показників:

Розміри

Цілком логічно, що великі паперові пакети будуть коштувати вище маленьких, адже на них витрачається більше матеріалу. З цих же міркувань, а також з-за специфіки виробництва, пакети з плоским дном коштуватимуть менше, ніж з прямокутним.

ламінування

Ламінування – це покриття паперу спеціальною плівкою, матової або глянсової на вибір. Таким чином, стінки і дно пакета значно зміцнюються, що позитивно позначається і на міцності, і на зносостійкості вироби. При цьому поліпшується і зовнішній вигляд, стає більш святковим і солідним. Ламіновані паперові пакети, природно, будуть коштувати трохи вище звичайних.

печатка

Папір хороша тим, що на неї можна наносити різні фарби, які добре всмоктуються і триматися, не стираючи. В цьому криється ще одна причина такої популярності паперових пакетів. Лаконічні написи, логотипи, складні зображення і повнокольорові фотографії – що завгодно модно наносити на бумажные пакеты. Ціна при цьому залежить від типу друку. Найдорожчим є тиснення, потім по зниженню вартості йде шовкографія, флексография і офсет. Це не означає, що якість дешевої друку буде значно гірше дорогою. Вибір типу залежить від складності зображення і розміру тиражу.

якість паперу

Всі пакети називаються паперовими, однак вони можуть сильно відрізнятися між собою якістю матеріалу. Найдорожчими вважаються пакети з дизайнерського паперу. Найчастіше вони навіть виробляються вручну й існують в єдиному екземплярі. Ясна річ, що коштувати такий пакет буде, як невеличкий сувенір. Найбільш поширені через свою дешевизну і високої якості є пакети з крафт-паперу.

Фабрика паперовой упаковки в своєму каталозі пропонує різноманітні рішення паперові пакети ціна. Вона прийнятна і залежить також від розміру замовленої партії (від 100 одиниць і вище).