Паперові пакети під замовлення

Бумажные пакеты под заказПаперові пакети під замовлення. Ви звернули увагу, що в магазинах при покупці одягу чи продуктів, все частіше упаковують в паперові пакети з логотипом? Причина не тільки в їх практичності, красі чи зручності, але, перш за все, у захисті навколишнього середовища. Паперові пакети не шкодять екології та згідно з рядом досліджень, є абсолютно безпечними.

В паперовому пакеті з логотипом речі не так мнуться, а продукти зберігаються довше, не втрачаючи своїх смакових і корисних якостей. Багато продуктів можна зберігати тільки в паперових пакетах, наприклад, хліб.

Паперові пакети оптом використовуються не тільки в торгівлі або доставці всілякої продукції, але і для домашнього використання. Вони зручні в зберіганні, так як не займають стільки місця, як целофанові. І визнайте – зберігати в них речі або продукти набагато приємніше. З цього можна зробити непоганий маркетинговий хід для просування своєї продукції. Ви можете замовити паперові пакети з логотипом і вручати по кілька штук своїм покупцям. Люди не схильні викидати таку упаковку і будуть її використовувати в повсякденному житті. Тобто вони стануть вас безкоштовно рекламувати.

Замовляючи пакети з логотипом компанії, ви автоматично викликаєте функціональний стимулятор мотивації до покупки ваших товарів або послуг. Ви можете замовити їх будь-якого виду, із різноманітних матеріалів: подарункові пакети з картону або паперу, з додаванням відтінків або малюнків. Багатий асортимент дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант саме для ваших вимог і, звичайно ж, з дотриманням фірмового стилю вашої компанії. Паперові пакети під замовлення найбільш вигідно перед початком свят. Якщо ви даруєте корпоративні подарунки своїм клієнтам, їм набагато приємніше буде отримати подарунок у вашому фірмовому святковому пакеті. Чи варто говорити, що це підкреслить статус вашої компанії?

При виробництві пакетів паперових з логотипом практично немає обмежень за розміром або колірній гамі. Якщо ви шукаєте пакети з логотипом дешево, то при великому замовленні можна розраховувати на дуже хорошу знижку. Від вас вимагається лише вказати необхідні розміри паперових пакетів і надати логотип. Протягом декількох днів ви вже зможете забрати своє замовлення.

У Фабрика паперовой упаковки виготовляють паперові пакети під замовлення для компаній з будь-яким видом діяльності. Щоб ви не продавали, ми підберемо для цього упаковку! Якщо ви цінуєте якість, а також свого часу, і вам потрібен надійний постачальник – звертайтеся до нас!