Паперові пакети крафт

Бумажные пакеты крафт

Паперові пакети крафт знову займають перші місця в списках кращих варіантів упаковки. Мода, ще зовсім недавно віддавала перевагу поліетилену, повертається до натуральних матеріалів, і все більше споживачів вибирають екологічно чисті, практичні і приємні на вигляд паперові пакети.

Перевага таких пакетів саме в природне походження сировини. Пакети виготовляються з різних бумагосодержащіх матеріалів:

– Офсетний папір

– Крейдований папір

– Картон

– Дизайнерська

– Крафт папір

Самим відносно дешевим і водночас міцним матеріалом є крафт. Виготовляється з сульфатної целюлози з довгими волокнами, не вимагаючи до себе особливого ставлення. Спочатку крафт використовувався як найпростіша пакувальний папір, однак після підвищення інтересу до неї дизайнерів і хенд-мейдеров стала застосовуватися в творчості.

Всі звикли до того, що пакувальний папір крафт досить щільна, міцна, приємного коричневого кольору. Однак видів крафта може бути багато, і розрізняються вони між собою як за кольором, так і за фактурою. У декоративних цілях на папір стали наносити написи, зображення і логотипи, найчастіше чорно-білі (через натурального тону паперу деякі кольори можуть змінюватися). Тому паперові пакети можуть бути не тільки міцними і надійними, але і досить стильними й ефектними. Крафт може поєднуватися з будь-яким стилем, що робить його воістину універсальним.

Традиційно використовують папір коричневого кольору, але щоб мати можливість вільно наносити різнокольорові фарби на паперові пакети крафт, застосовують вибілену. На таку поверхні можна наносити будь-які кольори, не побоюючись, що вони можуть змінитися через фону. Пакети будуть залишатися такими ж міцними і надійними, збережуть фактуру, але набудуть більш святкового вигляду.

Будь-який виробник упаковки і пакувальних матеріалів обов’язково включає в свій асортимент паперові пакети крафт, пропонуючи різні моделі і розміри. Так, наприклад, в каталозі Фабрика паперовой упаковки представлені:

– Пакети з ручками

– Кольорові пакети

– Пакети з печаткою

– З ручками

– Без ручок і т.д.

Пакети з крафт паперу підійдуть для будь-яких цілей. Наприклад, упаковка подарунків. Щільна коричневий папір з приємною шорсткою або гладкою структурою в поєднанні з яскравими стрічками і бантиками буде виглядати дуже оригінально.