Паперові пакети з ручками

Бумажные пакеты с ручками

Сучасне життя досить динамічна і навіть метушлива, люди постійно кудись поспішають, щось переносять. Побачити на вулиці навантаженого пакетами перехожого – звичайна справа. Але мало хто при цьому замислюється, наскільки це зручна і потрібна річ – пакети. Скільки всього можна забрати з їх допомогою. Однак паперові пакети

давно вийшли за рамки свого прямого призначення і можуть виконувати безліч функцій.

Паперові пакети з ручками або без – винахід не сучасний, проте деякий час назад аналоги зі штучних матеріалів потіснили їх. Тому ту популярність, яку зараз набувають вироби з паперу, можна називати поверненням до життя. Виробники розробляють все більше моделей паперових пакетів, щоб задовольнити запити споживачів, експериментують з матеріалом, забарвленням і формами. Деякі моделі можуть ламінувати, деякі – додатково зміцнені. Найбільш зручними є пакети з ручками. Їх не потрібно підтримувати під дно, необережно м’яти стінки, якщо всередині лежить щось об’ємне і важке.

Зараз пакети з паперу можуть виконувати безліч функцій, крім основної:

Реклама

Варто нанести на паперові пакети з ручками логотип, як він тут же перетворюється в дієвий засіб реклами. Причому це підходить не тільки магазинам, в яких пакети повинні бути за визначенням, а й для будь-яких інших компаній і фірм, які можуть роздавати пакети безкоштовно, щоб залучити нових клієнтів і віддячити старих.

зберігання

Паперові пакети здатні пропускати повітря, «дихати» і вбирати вологу, тому в них можна зберігати продукти харчування або речі, для яких важливо надходження повітря. Папір може вільно стикатися з їжею, не провокуючи хімічних реакцій і не виділяючи шкідливі речовини.

оформлення подарунків

Не потрібно довго возитися з обгорткового папером, досить покласти подарунок в кольоровий паперовий пакет з ручками і вийде подвійна вигода – і подарунок упакований, і нести його до місця призначення зручно. У виготовленні подарункових пакетів з паперу практично немає меж. Різноманітність може бути у всьому – в розмірах, в забарвленні і навіть в матеріалі. Для виробництва може бути використано папір-крафт, офсетний або дизайнерська – все, до чого може додуматися творча людина.

Ручки також можуть бути різні – паперові, текстильні, нитяні і т.д.