Паперові пакети з логотипом

Бумажные пакеты с логотипом, Паперові пакети з логотипом

Щоб будь-яку розпочату справу здобуло успіх і принесло довгоочікувані плоди, необхідно постійно працювати над рекламою. У кожної компанії, яка займається продажем товарів або послуг або виробництвом, повинен бути набір поширених товарів з логотипом (блокноти, ручки, календарі тощо). Ці предмети частого використання, тому символіка компанії, постійно мелькає перед очима, друкується в пам’яті і в майбутньому вплине на рішення споживача, якщо вибір стане між розрекламованої компанією і інший, невідомою.

Одним з таких предметів є пакети. Все більше підприємств вибирають  паперові пакети, адже вони виглядають презентабельно і солідно. До того ж використання натуральних матеріалів говорить про уважне ставлення компанії до навколишнього середовища і турботі про своїх клієнтів, що без сумніву добре позначиться на репутації.

Чому пакети і чому саме папір?

Пакети – річ необхідна. Люди постійно щось носять – продукти харчування, щойно куплені одяг і взуття, сувеніри та посуд. Все це вони набувають в магазинах, які повинні надати упаковку. Ось тут і йдуть в хід пакети. Покупець по дорозі додому буде виблискувати логотипом магазину, будучи справжньою ходячою рекламою. Наповнені товаром пакети як би говорять: «Я тільки що зробив покупку і вибрав саме цей магазин».

Це найпоширеніший і простий варіант використання паперових пакетів з логотипом. Насправді вони підійдуть не тільки для тих підприємств, які займаються продажем. Адже нанесена емблема перетворює банальну упаковку в потужне рекламний засіб. Будь-яка фірма, навіть юридична, може замовити паперові пакети з логотипом для безкоштовного розповсюдження серед клієнтури.

Папір добре сприймається людиною, адже це повністю натуральний матеріал. Вона приємна на дотик і на вигляд. Після недавньої моди на поліетиленові пакети паперові вигідно виділяються, сприймаючись як щось рідкісне і ексклюзивне (хоча папір – дуже старий матеріал для упаковки), виглядають дорого і солідно. Є плюси і з практичною боку – паперові пакети добре тримають форму, міцні і нетоксичні. Фарба, нанесена на поверхню, не буде стиратися і бруднити руки. Але головною перевагою, звичайно, є їх екологічність.

На сайті paperbag.org.ua можна замовити паперові пакети з логотипом на різних пакетах:

– з ручками;

– без ручок;

– з плоским дном;

– з крафт паперу;

– ламіновані і т.д.