Паперові пакети в Україні

Бумажные пакеты в Украине, Паперові пакети в Україні

Паперові пакети в Україні. Виготовлення синтетичних матеріалів дуже розвинене в наш час. Посуд, одяг, упаковка – практично всі стали виробляти із застосуванням штучних речовин. У певному сенсі така продукція практична і дешева. Однак її виробництво, експлуатація та утилізація може принести шкоду здоров’ю людини і навколишньому середовищу. Тому поступово популярність повертається до всього натурального. І пакети не виняток.

Попит зростає на паперові і матерчаті пакети і сумки. Тканинні на порядок дорожче, тому пальма першості віддається виробам з паперу.

Багато компаній стали використовувати і поширювати паперові пакети в Україні, надаючи замовникам багатство вибору в різному плані:

Розмір

Зазвичай у кожного виробника є набір стандартних розмірів, щоб можна було упакувати і маленький сувенір, і велику м’яку іграшку, і набір інструментів. Однак в деяких випадках замовнику потрібні паперові пакети нестандартних параметрів, і виробники в такому випадку намагаються піти назустріч, якщо то можливо.

форма

У моделях паперових пакетів може відрізнятися дно – плоске або прямокутне. Також різниться процентне відношення висоти до ширини. Наприклад, для упаковки пляшок на подарунок виготовляються вузькі високі пакети. Деякі моделі можуть бути оснащені для зручності ручками.

забарвлення

В цьому плані немає ніяких обмежень. Пакети можуть бути незабарвленими, що зберегли натуральний колір паперу. Однотонні часто використовують для нанесення логотипів. Для подарункових моделей наносять тематичні принти (наприклад, зображення ялинових гілок або сніговиків для Нового року).

матеріал

Такі пакети виробляються з різноманітних бумагосодержащіх матеріалів – крафт-паперу, офсетного, дизайнерської і т.д. Кожен з цих матеріалів має свої унікальні властивості, які в певних випадках роблять їх більш-менш придатними.

Фабрика паперовой упаковки виробляє і реалізує паперові пакети в Україні. На сайті paperbag.org.ua можна ознайомитися зі списком пропозицій, а також подивитися приклади робіт, щоб мати уявлення про якість і зовнішній вигляд готових виробів. Якщо необхідно нанести малюнок або напис на весь тираж – така послуга доступна. При цьому можна замовити і ламіновані паперові пакети. Вони виглядають більш яскраво і при цьому захищені від зовнішніх впливів.