Паперові пакети в Києві.

Бумажные пакеты в Киеве, Паперові пакети в Києві

Сучасна людина дбає про своє здоров’я і намагається звести до мінімуму забруднення навколишнього середовища. Тому (і по ряду інших причин) паперові пакети в Києві знову стали популярними.

Можна без праці відповісти на питання, чому варто купувати паперові пакети. Цьому є безліч причин, основні з яких:

  • Доступність
  • Екологічність
  • Практичність
  • Універсальність

Багато солідні підприємства, що займаються роздрібним продажем використовують паперові пакети замість поліетиленових, щоб підкреслити свій статус. Натуральна упаковка говорить ще і про турботу про здоров’я і навколишнього середовища.

Завдяки властивостям паперу, на пакети можна наносити різні написи і зображення в естетичних, рекламних та інформативних цілях. Паперовий пакет з яскравим малюнком може стати відмінним варіантом подарункової упаковки, яку не потрібно заклеювати при оформленні та, відповідно, розривати при діставання подарунка. Пакети з логотипом можуть служити візитною карткою, які будуть поширюватися самі по собі через, наприклад, покупців. Також може наноситися коротка інформація про товар, для якого призначена упаковка, і контактні дані виробника.

Спосіб нанесення друку можуть бути самими різними: офсет, шовкографія, тиснення і т.д. Для кожного типу паперу і призначення пакета застосовується свій тип. Також впливає складність малюнка і розмір тиражу. Наприклад, для великих тиражів (більше 500 екземплярів) частіше використовують офсет через низьку вартості послуги. З його допомогою можна наносити навіть найскладніші різнокольорові зображення. Додатково поверхню паперового пакета може бути заламінована (покрита спеціальною плівкою). В цьому випадку виріб буде захищено від зовнішнього впливу, стане міцніше і буде виглядати приємніше.

Якщо шукайте паперові пакети в Києві великими партіями (від 100 штук), краще скористатися інтернетом, де легко знайти і зіставити безліч пропозицій за короткий час. На сайті paperbag.org.ua можна замовити різні види подібних виробів:

На пакети можуть бути нанесені будь-які зображення і написи за бажанням замовника. Якщо немає такої потреби, можна придбати прості однотонні паперові пакети під нанесення. Доставка по всій україні.