Паперовий шпагат

Кольоровий шпагат від виробника
Намотування будь-якої довжини під замовлення

Бумажный шпагат для рукоделия и производства упаковки

Бумажный шпагат для рукоделия и производства упаковки

Бумажный шпагат для рукоделия и производства упаковки

ЗАМОВИТИ ШПАГАТ ВІД ВИРОБНИКА

Паперовий шпагат виготовляється шляхом скручування декількох (в залежності від товщини шнура) стрічок крафт-паперу.
Шпагат паперовий застосовується для упаковки товарів, виготовленні декору, для ручок паперових пакетів і т.і.

Діаметр паперового шпагату: 1,8 мм; 2,8 мм; 3,8 мм; 5,5 мм.

Колір: білий, бурий, чорний і кольоровий в асортименті.

Упаковка: намотування в мотки від 1 кг до 18 кг, мотки можуть бути на паперовій втулці і без

Паперовий шпагат

Багато років тому шпагат з’явився, як універсальний засіб для обмотування, перемотування і зав’язування чого завгодно. Вибір матеріалів був не особливо великий, а шпагат відмінно справлявся з покладеними на нього обов’язками. Він був доступний, продавався в кожному магазині, витримував високі температури, не боявся вологості і був дійсно міцним. Але сьогодні шпагат з паперу не такий популярний, хоча все його якості не тільки збереглися, а й удосконалилися. З чим же це пов’язано?

На ринку з’явилися мотузки з синтетичних матеріалів, які більш доступні за ціною і так само міцні. Але, тим не менше, паперовий шпагат все ще високо затребуваний тими, хто вважає за краще якісний і натуральний матеріал.

Кольоровий паперовий шпагат широко використовується в хендмейд, упаковці подарунків, букетів, а дизайнери часто застосовують його в своїх роботах. Це дуже піддатливий матеріал і чудово підходить для використання в мистецтві. Основний плюс, яким володіє паперовий шпагат – екологічність. Як і паперові пакети, шпагат безпечний для навколишнього середовища, і після переробки застосовується для виробництва для картону і паперу 2-го сорту, що економічно і безпечно.

Колорованого шпагат широко застосовують у виробництві і торгівлі. Це зручно, практично і естетично привабливо. Паперова мотузка не викачується з упаковкою, щільно утримує і зручна у використанні. Дуже добре підходить для декорування, плетіння і навіть створення унікальних декоративних елементів.

Паперовий шпагат також використовують для виготовлення ручок для високоякісних паперових пакетів. Широкий вибір кольорів шпагату дозволяє виготовити ручки в єдиному стилі з самим пакетом. Натуральний колір і пакета, і ручок користується найбільшим попитом у покупців, оскільки підкреслює натуральність продукції.

Ви хочете, щоб ваша упаковка була зручною і якісною? Почніть використовувати паперову мотузку, і ви не розчаруєтеся. Звертайтеся в Фабрика паперовой упаковки. Ми надамо найширший асортимент шпагату. Будь-які, кольору, кількості і розміри. Створіть унікальну упаковку для вашої компанії.