Паперова упаковка.

Бумажная упаковка

Сьогодні не прийнято продавати товари (особливо продовольчі) безпосередньо такими, якими вони виробляються. Кожен виробник прагне розробити оригінальну індивідуальну упаковку для продукції. Упаковка служить одночасно і захистом від бруду і дрібних пошкоджень, і рекламою, і джерелом основної інформації.

Упаковка може бути виготовлена ​​з самого різного матеріалу, одним з яких є целюлоза, по-іншому – папір.

Існує безліч причин, чому паперова упаковка не втратила свою актуальність і не здала позицій під натиском більш сучасних синтетичних аналогів:

практичність

У паперову упаковку можна фасувати різні товари, як продовольчі, так і непродовольчі. Папір, на відміну від своїх штучних «побратимів», може дихати і вбирати вологу. Через це корисного властивості натуральної упаковки можна довше зберігати вміст. Незважаючи на сформовану думку, паперова упаковка може витримувати значну вагу. Для деяких цілей її спеціально упрочняют, що впливає і на термін служби.

екологічність

Папір виготовляється з натуральних речовин рослинного походження, тому є екологічно чистим продуктом. Ні при виробництві паперових упаковок, ні при їх експлуатації не виділяється шкідливих для навколишнього середовища і життя людини речовин. Утилізація теж не викликає ніяких труднощів – частина відходів йде на вторинну обробку, а решта розкладається природним шляхом набагато швидше полімерних виробів.

нетоксичність

Завдяки натуральному походженню паперових упаковок тривалий контакт з продуктами харчування не може привести до їх псування і появи шкідливих речовин.

доступність

Паперова упаковка коштує дешево. Це обумовлено низькою собівартістю матеріалу і відносно легким процесом виробництва. У зв’язку з цим упаковку з паперу для будь-яких цілей можна дістати без проблем.

Зовнішній вигляд

Упаковки з натуральних матеріалів завжди виглядали більш солідними і представницькими. На папір легко лягає фарба, завдяки чому можна друкувати яскраві картинки або логотипи, які не будуть стиратися і залишати на руках відбитки.

Мода на полімерні упаковки поступово проходить, повертаючи пальму першості натуральним матеріалам, як і повинно бути. Все частіше люди стали піклуватися про власне здоров’я і про чистоту навколишнього середовища, тому вибирають паперові пакети.