Пакет крафт

Пакет крафт

Пакет крафт – це одна з різновидів пакувального паперу. Головною перевагою крафт-паперу є її міцність і зносостійкість. Виключно натуральний продукт – виготовляється з деревини за допомогою сульфатної варіння (це один з методів отримання целюлози з дерева, званий ще крафт-процесом).

Папір отримала широку сферу застосування. З неї виготовляють різні пакувальні вироби, такі як:

– конверти;

– коробки;

– мішки;

– пакети і т.д.

А також інші пакувальні матеріали. Наприклад, гофрокартон.

Пакети крафт використовуються в багатьох випадках. У них можуть, наприклад, упаковувати товари в супермаркеті, що не з самого початку не мають індивідуальної упаковки. У таких випадках пакет крафт гранично простий, без спеціального маркування, картинки або логотипу. Стопки таких пакетів можна побачити біля випічки. Свіжий, ще теплий хліб найкраще поміщати в натуральну упаковку, а не поліетиленову – завдяки властивостям крафт-папери не буде створюватися парниковий ефект, і хліб збереже свої властивості.

Зараз пакет крафт можна побачити в розділі подарункових упаковок. Ми звикли до певного виду крафта – щільної коричневої папері – і його текстурі, проте існує безліч сортів.

Найбільш поширені – звичний коричневий і вибілений крафт. Вибілені сировину на виході може дати від світло-жовтого до білого кольору, що урізноманітнює асортимент пакетів. Кольоровий крафт краще звичайної пофарбованої паперу. Фарба не вицвітає так швидко і не стирається.

За текстурі крафт може бути шорсткий, гладкий і навіть глянцевий. Різниться цей вид паперу і по міцності. Є навіть влагоустойчивий крафт, з якого можна робити не тільки пакети, але і різні аксесуари.

Поряд зі звичайним побутовим можна побачити дизайнерський пакет крафт. Вони використовуються для упаковки подарунків і в рідкісний випадках застосовуються в ході рекламних акцій великих компаній. Дизайнерський крафт пакет завжди буде виглядати ефектніше на тлі інших подарункових упаковок і, до того ж, краще захищають вміст від ушкоджень.

Пакети крафт через свою міцності і високої зносостійкості можуть використовуватися багаторазово, не втрачаючи своїх властивостей. Для продуктів харчування це незамінна упаковка, не тільки практична, а й абсолютно безпечна. Утилізуються такі пакети дуже легко, велика частина йде на вторинну переробку.