Пакети на замовлення

пакеты на заказ, Пакети на замовлення

Всякий товар вимагає упаковки. У цьому з’єднана практичність і маркетинговий хід, адже упаковка може не тільки захищати вміст, а й рекламувати продукт або виробника.

Найпоширеніші матеріали, з яких виробляють пакети, – папір і поліетилен. Через свого натурального походження і нешкідливості паперові пакети повертають собі колишню популярність.

Загальновідомо, що купувати товари вигідніше і зручніше безпосередньо від виробника. Це дозволяє заощадити гроші і замовити такі пакети, які потрібні, а не такі, які є в наявності. Фабрика паперовой упаковки пропонує пакети на замовлення двох видів:

  • З крафт паперу

Такі пакети міцні та довговічні. Це один з найбільш надійний пакувальних матеріалів, який при цьому може виглядати досить ефектно. На вибір надаються моделі різних розмірів, з ручкою або без. За бажанням замовника може бути проведена друк логотипу, пакети на замовлення. Чорно-біле або повнокольорове зображення гармонує з матеріалом, коричневим або вибіленим. Для тих, хто любить більш яскраві тони, можна замовити пакети з різнобарвного крафта.

  • ламіновані

Виробляються з ручками для зручності – ламіновані пакети з-за їх глянцевому поверхні незручно тримати в руках. Папір покривається спеціальною плівкою, що робить її більш міцною, довговічною, захищає від вологи і дрібних пошкоджень. Крім того, ламіновані пакети виглядають красивіше. Можна купувати готові подарункові пакети або під нанесення. Також компанія надає можливість замовити друк логотипу.

У каталозі можна переглянути приклади робіт, щоб ви мали уявлення про можливості виробника. На фотографіях добре видно якість друку і насиченість кольорів.

Пакети на замовлення проводяться в усіх типових розмірах, відповідно до існуючих форматами папір, можливий невеликий замовлення – всього від 100 одиниць. На великі партії може бути зроблена знижка.

Пакети з логотипами стануть вигідним рекламним ходом. Вони поширяться з великою швидкістю, будуть «світитися» по вулицях, адже люди, віддаючи належне якості виробів, будуть ще довго ними користуватися.

Все, що стосується паперових пакетів, можна знайти на сайті paperbag.org.ua – пакети на замовлення, пакети з печаткою, пакети під друк, шнури і шпагати для виготовлення і т.д