Паперові пакети клатч

Оригінальні паперові пакети з ручками і коробки нагадують маленькі подушки
Дуже зручні для подарунків, упаковки одягу і реклами

Пакеты Клатч, Пакети клатч
Пакеты Клатч, Пакети клатч

ЗАМОВИТИ ПАКЕТИ ВІД ВИРОБНИКА

Оформлення паперових пакетів

Laminacija proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Ламінація

На паперові листи наноситься плівка щільністю від 15 до 200 мкм. Плівка буває як матовою, так і глянсовою

Tisnenie proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Тиснення фольгою

При якому між нагрітим кліше і матеріалом (папером, шкірою, пластиком і т. Д.) Простягається фольга і виробляється пресування.

UF lak proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

УФ лак

Нанесення спеціального лаку з метою надання друкованої продукції глянцю. УФ-лакування є одним з етапів після друкованої підготовки поліграфічної продукції.

Kongrev proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Конгрев

Додання барельєфа опресуванням матеріалу між кліше для конгрева (матриці) і пуансоном (контрматриць, відповідної частини). Зображення робиться опуклим.

Типорозміри

Пакети індивідуальних розмірів: Виробляємо будь-який типорозмір пакетів в межах двох листів з максимальним розміром 1000 * 700 мм

Тираж

Мінімальний тираж від 100 шт

Пакети індивідуальних розмірів: Стандартні розміри найбільш оптимізовані для виробництва зі стандартного аркуша з найменшою кількістю відходів паперу

Матеріали

 • Ручки: довжина 35 і 70см, колір будь-який
 • Ламінація: Глянцева, Матова
 • Бумага: Крейдований папір щільністю 150-250 гр. / М2; Крейдований картон щільністю 185-230 гр. / м2; Крафт білий або бурий щільністю 90-170 гр. / м2; Дизайнерський папір і картон 125-290 гр./м2.
 • Друк: Офсетний, трафаретний

Паперові пакети клатч

Пакети клатч. Сучасні виробники пропонують величезний вибір паперових пакетів за розміром, оформлення, а також формі. Одним з найоригінальніших видів паперової тари є пакет клатч. Вони мають вигляд маленької сумочки або подушки і відкриваються збоку. Це дуже незвичайна і стильна упаковка, яка використовується для продажу модного одягу, текстилю, парфумерії, косметики, сувенірної продукції і т.п.

Так як в наш час упаковка має не менш важливе значення, ніж сам товар, використання оригінальних пакетів дає велику перевагу продавцеві і компанії. Отримавши такий пакет людина безсумнівно запам’ятає його, а значить рекламний хід спрацює і витрати на закупівлю виправдаються повною мірою.

Фабрика паперовой упаковки пропонує стильні паперові пакети клатч за індивідуальними ескізами та розмірами.

Які пакети клатч можна замовити?

Навіть маючи певну форму пакета, вам доведеться визначитися з великою кількістю його характеристик. Вибір типів і розмірів дуже великий. Ви можете замовити пакети:

 • стандартних або індивідуальних розмірів;
 • з ручками різної довжини (35 або 70 см) і кольору;
 • з офсетного або трафаретним друком.

Для виробництва таких пакетів може використовуватися різна папір:

 • крейдований папір (щільність 150 – 250 гр / м2);
 • крейдований картон (щільність 185 – 230 гр / м2);
 • крафт-папір (щільність 90 – 170 гр / м2);
 • дизайнерський папір або картон (щільність 125 – 290 гр / м2).

Як можна оформити паперовий пакет клатч?

Сучасне обладнання дозволяє оформити ці пакети різними способами. Кожен має свої переваги, але в будь-якому випадку виріб виходить дуже стильним і красивим. У Фабрика паперовой упаковки ви можете замовити «клатчі» з оформленням:

 1. Ламінуванням – на пакет наносять матову або глянсову плівку, яка не тільки надає йому більш естетичний вигляд, але і захищає від вологи та інших зовнішніх впливів. Щільність плівки може бути різною: від 15 до 200 мкм.
 2. Тиснення фольгою – цей метод дозволяє зробити красиві фактурні візерунки і написи. Суть процесу полягає в тому, що між підігрітими кліше і папером простягається фольга, а потім її пресують. Результат виходить дуже красивим.
 3. УФ-лаком – на поверхню пакету наносять спеціальний лак, який надає йому глянсовий вид.
 4. Конгрев – цей метод дає можливість створювати опуклі зображення. Щоб отримати такий результат, папір укладають між кліше і Пуасонье (відповідною частиною), а потім пресують його.

Чим хороші паперові пакети клатч?

Оцінюючи різні види упаковки, варто відзначити, що пакети-клатчі мають свої переваги, які вигідно виділяють їх з числа альтернативної продукції. До їх плюсів варто віднести:

 1. Оригінальність. Немає ніяких сумнівів, що, на відміну від звичайного пакета, така упаковка дуже незвичайна і приверне увагу людини.
 2. Краса. Більшість товарів, які упаковують в пакети-клатчі призначається жінкам, а вони завжди віддають належне красі і акуратності упаковки. Такий стильний хід припаде до смаку кожній.
 3. Екологічність. Для виготовлення використовується папір або картон, а також безпечні фарби. Паперові пакети в тренді і «клатч» це стосується не в меншій мірі. Паперова упаковка – це не тільки данина моді, а й свідомий крок, який показує компанію у вигідному світлі.
 4. Акуратність. Такий паперовий пакет завжди закривається повністю і немає ймовірності, що його вміст випаде або буде «визирати».

Вартість паперових пакетів клатч невисока. Пропонуючи своїм клієнтам краще, починаючи від товару, закінчуючи обслуговуванням і упаковкою, ви гарантовано досягнете успіху. Паперові пакети клатч демонструють успіх і престиж. Якщо ви хочете створювати таке враження, вибір очевидний.