Пакети з крафта:

Пакеты из крафта

Одноразова целофанові обгортки, що викидається людьми після її вживання, завдає шкоди навколишньому середовищу. Розкладаються такі пакети дуже довго, а утилізувати їх надзвичайно складно. Однак даного типу упаковки є альтернатива, яка є екологічно безпечною і досить міцною. Сировиною для неї служить довговолокнистої целюлози, і при відсутності хімічного відбілювання подібна папір має коричневий колір (її щільність варіює в межах 50-120 г / м2).

Загалом, мова піде про пакети з крафта, що в перекладі з німецької мови означає «сильний». Витримувати велике навантаження – відмітна властивість описуваного товару. Даний вид матеріалу легко піддається вторинній переробці, і не можна не відзначити це актуальне перевага. Така упаковка є водостійкою і здатною пропускати повітря, і тому вона відмінно підходить для зберігання продуктів харчування.

Тож не дивно, що згадана продукція, яка реалізується за досить доступною ціною, має зростаючий попит, як у представників бізнесу, так і у приватних осіб. Пакети з крафта можуть бути прикрашені зображеннями, нанесеними флексографией або офсетним друком. Цей товар виготовляється або з ручками, або без них (у другому випадку він призначений для упаковки гастрономічних виробів).

Такі покупки, як взуття і одяг, косметика і різні аксесуари зручно носити в пакетах з плоскими ручками. Цей вид тари виграшно виділяється на тлі багатьох інших. Ручки для пакета можуть бути також зроблені з скрученого паперового шпагату і кріпитися до загнутому верхньому краю (тоді подібна «сумочка» буде здатна витримати вагу до 15 кілограмів). Відзначимо, що пакети з крафта прийнято ще називати еко-пакетами. Виглядають вони дуже привабливо і не вимагають застосування особливих технологій для утилізації. Подібні «сумки» виготовляються також з метою упаковки пляшок (від однієї до трьох).

Якщо ви хочете, щоб упаковка була зручною і якісною, звертайтеся в Фабрика паперовой упаковки. Ми пропонуємо широкий асортимент пакетів з крафта на будь-який смак. Вам тільки потрібно вибрати розмір, вказати кількість, і протягом декількох днів ви зможете отримати своє замовлення.