Минулого тижня була названа найкраща картонна коробка Європи 2016 року. відзнаку отримала упаковку електронних сигарет My Von Erl компанії A & amp; R Carton.

Щорічно в Європі присуджується кілька нагород за кращу упаковку, в тому числі за кращу картонну упаковку. Одна з найпрестижніших нагород у цій сфері – премія Європейської асоціації виробників картонних коробок.

У 2016 році черговий конгрес ECMA пройшов у французькому Антібі з 14 по 17 вересня. У ньому взяло помітно більше учасників, ніж у минулому році, що свідчить про все зростаючу популярність цього заходу.

У категорії «Картонна коробка року 2016» переможцем була названа розкішна упаковка електронних сигарет My Von Erl, яку створили дизайнери компанії A & amp; R Carton з Австрії. Примітно, що ця компанія вже другий рік поспіль виграє цю категорію.

Дизайн упаковки електронних сигарет My Von Erl елегантний, преміальний і разом з тим він підкреслює сучасну простоту і високотехнологічне якість цього продукту. Коробка зроблена виключно з високоякісного картону. Ну що ж, особисто нас дуже вразив дизайн цієї упаковки. здається, австрійські дизайнери зараз складають гідну конкуренцію італійцям, англійцям і французам.