Логотип на паперових пакетах – ефективна реклама

Основним завданням, яке стоїть перед кожною компанією – це популяризація свого продукту або бренду в цілому. Існує маса способів, і дуже складно знайти найбільш дієвий. Тим більше, що не вся реклама дає результат – це знайоме кожному.

Паперові пакети з логотипом – це ненав’язливий спосіб привернути до себе увагу. У багатьох магазинах куплений товар запаковується безкоштовно. Іноді продавець встановлює мінімальну вартість. Незалежно від цього, реклама на упаковці працює завжди.

Чому варто віддати перевагу саме паперовим пакетам, а не поліетиленовим, наприклад. По-перше, щільний папір приємніше на дотик, має гарний вигляд і тримає форму. По-друге, можливостей для оформлення дизайну паперової упаковки значно більше. До того ж, властивості виробів не поступаються звичайним пакетам по міцності і терміну служби.

Крафт-пакети

популярні в магазинах, кав’ярнях та закладах громадського харчування. Вони зазвичай мають коричневий колір, але можуть бути і білими, темно-коричневими і пісочним. Основні особливості цих виробів:

– Виготовлені з натуральної сировини. Чи не завдають шкоди навколишньому середовищу;

– Прекрасно пропускають повітря. Завдяки цьому, крафт пакет служить відмінною упаковкою продуктів харчування (хліба, кондитерських виробів та ін.);

– Застосовуються в ресторанному бізнесі для доставки їжі з вмістом жиру (наприклад, гамбургери, тістечка). В даних місцях завжди використовується пакет, всередині якого є шар поліетилену;

– Форма, розміри і щільність паперу визначаються за потребами;

– Крафт-пакети можуть мати ручки і дно, а можуть бути без них.

При цьому, для упаковки чого-небудь завжди намагаються використовувати пакети з логотипом. Це збільшує популярність товару, що продається, підвищує статус і, відповідно, продажу.

Ми пропонуємо широкий вибір готової продукції або виготовлення за індивідуальними критеріями. Для уточнення інформації – телефонуйте!

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.