Ламинированные пакеты заказать, Ламіновані пакети замовити

Ламіновані пакети замовити в Україні

Ламіновані пакети – один з найкрасивіших і доступних видів подарункової упаковки. Їх вибирають як звичайні люди, так і компанії, які прагнуть запропонувати своїм клієнтам товар в кращому вигляді. Елітні бренди завжди використовують презентабельні красиві пакети, щоб їх покупцям було приємніше отримати покупку. До того ж такі пакети служать хорошою рекламою.

Якісні красиві ламіновані пакети замовити дуже просто у ПП «Паперова упаковка». Ми пропонуємо великий вибір розмірів, способів друку і оформлення. Ви отримаєте ідеальну упаковку за доступною ціною.

Які ламіновані пакети замовити?

Сучасні технології дозволяють виробляти різні види ламінованих пакетів. В якості основного матеріалу може бути використана:

 • крейдований папір (щільність від 150 до 250 гр / м2) або картон (щільність від 185 до 230 гр / м2);
 • крафт-папір (щільність від 90 до 170 гр / м2);
 • дизайнерський папір / картон (щільність від 125 до 290 гр / м2).

Також ви можете вибрати різний тип друку зображення: трафаретний або офсетний

Основною відмінністю ламінованих паперових пакетів можна назвати, зрозуміло, ламінацію. Цей процес має на увазі нанесення спеціальної плівки, яка дає додатковий захист від вологи і робить більш міцним. Ламінування може бути глянсовим (в цьому випадку пакет буде блищати) або матовим (в цьому випадку він буде мати більш стриманий елегантний вигляд).

За розмірами є великий вибір – більше 200 варіантів. Ви можете ламіновані пакети замовити від самих маленьких до великих з розмірами 1000 х 700 мм.

Один з найважливіших пунктів при підготовці ламінованого пакета, є його оформлення. Від нього багато в чому залежить дизайн і стиль готового виробу. Можливі варіанти:

 1. Тиснення фольгою (фольга простягається між пакетом і нагрітим кліше, а потім пресується). Це виглядає досить стильно і вишукано.
 2. Уф-лак (на папір наноситься особливий вид лаку, який створює глянсове рельєфне зображення. Такі вироби виглядають помітно й незвично).
 3. Конгрев (папір пресують між кліше і його другою частиною, в результаті виходить опукла картинка. Такі пакети виглядають престижно і завжди притягують увагу).

Приклади ви можете подивитися на https://paperbag.org.ua/uk/ламіновані-пакети.

Переваги ламінованих пакетів

До переваг упаковки цього типу відносять безліч якостей. Основні з них:

 1. Привабливий зовнішній вигляд. Ніхто не подивиться з тим, що ламіновані пакети замовляють і купують насамперед завдяки їх красі.
 2. Стійкість до вологи. Завдяки ламінування пакет стає захищеним від води.
 3. Довговічність. Вироби цього типу прослужать набагато довше, ніж ті ж крафт-пакети.
 4. Чіткість, яскравість і захищеність зображення від стирання. Шар ламінації захищає фарбу не тільки від вологи, але і від будь-яких інших впливів.
 5. Доступна ціна. Вартість ламінованих пакетів, вище, ніж у інших, але все ж вона невелика, особливо з огляду на користь, яка приносить дана упаковка компанії.

Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти залишалися задоволені, з радістю брали ваш товар і зберігали у себе пакети, збільшуючи тривалість впливу реклами, ламіновані пакети замовити однозначно варто. ПП «Паперова упаковка» приймає в роботу замовлення від 100 штук. Ми гарантуємо високу якість і швидкі терміни виконання замовлення. Подбайте про свій імідж і використовуйте всі доступні способи його підвищення, а ламіновані пакети, безумовно, до таких відносяться.