Купити пакети оптом в Україні недорого

Купить пакети оптом, Купити пакети оптомЯкщо ви виробник товарів або володієте торговою точкою, купити пакети оптом буде розумним і вигідним рішенням. Паперова тара користується великою популярністю, до того ж вона практична, універсальна і доступна за ціною.

Ви можете отримати відмінний рекламний інструмент, якщо вирішите купити паперові пакети оптом з печаткою – ми допоможемо підготувати макет і зробити упаковку потужним інструментів для підвищення іміджу бренду або просування певного товару.

Купити пакети оптом в Україні найвигідніше у фабрики ГО «Паперова упаковка». Ми пропонуємо паперові пакети високої якості за доступними цінами і з доставкою в будь-яке місто України.

Купити пакети оптом будь-якого типу

ГО «Паперова упаковка» пропонує широкий асортимент паперових пакетів:

 1. Паперові пакети – універсальна тара, яку можна використовувати для упаковки будь-яких товарів. Фабрика пропонує пакети щільністю від 70 гр / м2 до 140 гр / м2 з різним оформленням і більш ніж 50-ти стандартних розмірів.
 2. Ламіновані пакети – це тип пакетів, які проходять додаткову обробку. Ламінація забезпечує додатковий захист від вологи і пошкоджень, робить пакети більш міцними, до того ж вони виглядають набагато престижніше. Ви можете вибрати матові або глянцеві ламіновані пакети оптом різних розмірів і форми.
 3. Крафт-пакети з логотипом – це пакети, на які наносять зображення за допомогою офсетного, флексографічного або трафаретного способу друку. Такі пакети ідеальні як рекламного інструменту. Купити пакети з печаткою оптом вигідно для кожного виробника або власника торгової точки.
 4. Пакети клатч – це особливий вид пакетів, які закриваються і мають форму невеликої сумочки. Така упаковка вважається елітною і активно використовується для продажу ювелірних прикрас, косметики, нижньої білизни і т.п.
 5. Пакети та коробки з ЕКО картону – цей вид упаковки відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до дії води, механічних пошкоджень. Вони популярні і довговічні, добре підходять для важких вантажів, також їх часто використовують для доставки їжі.

Упаковку будь-якого типу ви можете купити оптовими партіями стандартних розмірів або під замовлення партіями від 100 штук.

Купити паперові пакети оптом: важливі моменти

Замовляючи оптові партії, ви повинні визначитися з безліччю параметрів:

 1. Тип матеріалу. Фабрика надає можливість замовити оптом пакети з паперу різного типу: від тонкої до щільного картону. Вибір залежить від типу вашого товару і його ваги.
 2. Розміри. На вибір представлено більше 50-ти різних розмірів від найменших для ювелірних прикрас до дуже великих для текстилю, книг і т.п. також ви можете замовити виготовлення оптової партії за своїми параметрами.
 3. Форма. Це може бути квадратний пакет, прямокутний різних видів або пакет-клатч, а також коробки та ін.
 4. Колір. Стандартний колір паперових пакетів бурий, але ви можете купити пакети будь-якого відтінку (зелені, білі, чорні, червоні і т.д.)
 5. Фурнітура (важливо вибрати ручки з відповідних матеріалів і потрібного кольору, а також люверси, спосіб кріплення ручок і інші параметри).
 6. Тип оформлення і спосіб друку. Від найпростіших пакетів до елітних з опуклою текстурою і блискучими написами – ми реалізуємо будь-які макети.

Щоб купити пакети оптом, зайдіть на paperbag.org.ua , перегляньте пропозиції і залиште замовлення. Ми виконуємо замовлення якісно і дуже швидко.