Крафт пакети – іміджевий інструмент для вашого бізнесу

Крафт папір є найбільш екологічним видом упаковки, дуже популярним в європейських країнах, і сьогодні активно завойовує російський ринок. Слово «крафт» має німецьке походження і перекладається як «сила», що чудово характеризує ступінь міцності і надійності крафт-пакетів. Їх виробництво і застосування не завдає шкоди навколишньому середовищу, а сам матеріал відмінно підходить для повторної переробки, відповідаючи загальносвітовим тенденціям, які прагнуть до збереження екології планети.

Переваги пакетів з крафт паперу перед іншими видами упаковки криються не тільки в безпеці виробництва та можливості їх утилізації. Ще в радянські часи в крафт-папір упаковували книги і періодичні видання, що відмінно захищало їх від пошкоджень. Крім того, крафт пакети мають відмінну вологостійкість, але при цьому їм властива і повітропроникність, що робить їх ідеальними для транспортування і зберігання продуктів. Тому такий вид упаковки дуже популярний в продовольчих супермаркетах Європи.

Багато відомих бутики також використовують пакеты из крафта в якості фірмової продукції. Це пояснюється тим, що крафт-папір – матеріал, що відмінно підходить для друку та дозволяє втілити на собі будь-які дизайнерські ідеї. Крім того, її можна також фарбувати і вибілювати, однак і природний колір крафт-пакетів має виражені декоративними характеристиками. Він може варіюватися від коричневого до світло-золотистого відтінків, в залежності від того, як оброблялася деревина в процесі виробництва.

Відмінні декоративні властивості роблять крафт пакети ідеальним інструментом маркетолога. Тому цей вид упаковки широко затребуваний в різних компаніях і офісах: в таких пакетах підносять презенти партнерам і клієнтам, їх використовують в ході промо-акцій і презентацій. Невисока вартість крафт-пакетів і доступна ціна друку виправдовують такі вкладення в бізнес і піднімають імідж компанії, яка демонструє турботу про цільову аудиторію і екології.

Серед властивостей пакетів з крафт паперу відзначається лише один мінус, пов’язаний з тим, що цей вид упаковки не захистить вміст від сильного удару, проте аналогічними недоліками володіють і поліетиленові пакети. Стійкість ж крафт-продукції до зовнішніх впливів і навантажень обумовлюється щільністю паперу. Чим вона вища – тим міцнішою є упаковка.