Крафт пакети друк під замовлення

Крафт пакети друк під замовленняКрафт пакети друк під замовлення – один з найпопулярніших видів упаковки в останні роки. Вони універсальні – підходять для товарів різних груп, до того ж, вони красиві, екологічні і дешеві. Сьогодні ви можете замовити крафт пакети з печаткою різних написів і зображень. Можливість нанести на поверхню логотип і назва бренду робить упаковку ефективним рекламним інструментом.

Компанія ГО «Паперова упаковка» пропонує крафт пакети з друком під замовлення. Ви можете купити вироби в будь-якій кількості з доставкою по Україні.

Крафт пакети друк під замовлення: хто їх використовує?

Цей вид упаковки дійсно універсальний. Він підходить для:

 • продуктів харчування;
 • одягу та текстилю;
 • косметики;
 • медикаментів;
 • поліграфічної продукції;
 • із сувенірами та подарунками і т.д.

Тому крафт пакети з друком під замовлення замовляють як власники невеликих торгових точок, так і найбільші холдинги, а також державні організації та навіть приватні особи.

Крафт пакети друк під замовлення: види і особливості

У ГО «Паперова упаковка» ви можете замовити пакети з печаткою різними способами. Залежно від цього зовнішній вигляд упаковки буде відрізнятися.

 1. Офсетний друк – найдешевший варіант, який відмінно підходить для великих тиражів. Найкраще зображення завдані у такий спосіб виглядають на білому тлі. Картинка виходить досить чіткою і якісною.
 2. Флексографічна – дозволяє швидко підготувати великі партії. Картинка виходить дуже яскравою. Цей вид друку добре поєднується з ламінуванням, вирубкою і іншими способами обробки крафт пакетів.
 3. Трафаретний або шелкографические друк – дозволяє отримати найяскравіші насичені картинки. Виглядає дуже презентабельно, тому частіше використовується для виготовлення подарункової упаковки.

Крім друку на крафт пакеті ви можете замовити обробку поверхні різними способами: ламінування, УФ-лак, вирубка і т.д.

Величезний вибір доступний за розмірами: від самих маленьких до дуже великих, ви можете вибрати з 50-ти стандартних розмірів або замовити виготовлення за індивідуальними параметрами.

Базовий колір пакета не обов’язково повинен бути бурим або білим. Виробник пропонує на вибір 12-ть різних відтінків.

Також має значення щільність паперу і фактура. ГО «Паперова упаковка» пропонує три базових серії крафт пакетів.

5 причин купити крафт пакети друк під замовлення

 1. Вони міцні і практичні. Так чи інакше базове призначення пакета – це перенесення товарів. Крафт пакети відмінно справляються з цим завданням. Залежно від щільності матеріалу вони витримують від 5 до 15 кг, не рвуться і не розмокають.
 2. Вони екологічні і безпечні для здоров’я і навколишнього середовища. Це вкрай важливо в сучасному світі, до того ж використання такої тари добре позначається на іміджі фірми і бренду.
 3. Вони стануть відмінним рекламним інструментом. Люди часто використовують красиві пакети повторно. Віддрукувавши на пакеті свій логотип або назва, ви охопите велику аудиторію.
 4. Вони пропускають повітря і затримують вологу, зберігаючи вміст в отличном состоянии. Особливо ці якості важливі при упаковці продуктів харчування.
 5. Низька ціна. Кожен може дозволити собі упаковку цього типу.

У ГО «Паперова упаковка» ви можете купити крафт пакети друк під замовлення партіями від 100 штук. Все, що потрібно: вибрати форму і розмір, серію, а також підготувати макет. Якщо у вас його немає, фахівці компанії допоможуть створити дуже красиву і стильну упаковку для ваших товарів.