Крафтови пакети замовні недорого

Крафтового пакети замовніКрафтови пакети неймовірно затребувані у виробників різних товарів, а також у продавців різних торгових точок. Це проста, дешева і модна упаковка, яку ви можете замовити в Україні в різному кольорі і зі своїм логотипом.

Фабрика «Паперова упаковка» пропонує крафтового пакети замовні різних видів і форм. Ви можете купити абсолютно унікальну упаковку, яка ідеально підійде для вашого товару і буде рекламувати торгову точку, бренд або сам продукт. Купити крафтови пакети дуже просто – залиште заявку на paperbag.org.ua і ми зв’яжемося з вами. Після підготовки макета ви отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни з доставкою по Україні.

Крафт пакети замовити – переваги використання

Крафтови пакети замовні відрізняються безліччю достоїнств:

  • вони дешеві – вартість такої тари дуже невисока, навіть якщо ви замовите виготовлення під замовлення;
  • екологічні – ця тара підлягає повній переробці, що дуже цінується не тільки урядом, але і покупцями. Доведено, що сучасний покупець скоріше купить товар в паперовому пакеті, ніж в поліетиленовому;
  • вони міцні – крафт-папір не поступається іншим матеріалам по міцності і може витримувати до 15-ти кг;
  • великий вибір форми, розмірів, способів оформлення – ви можете замовити унікальну упаковку для свого товару;
  • вони зручні і практичні, стійкі до впливу вологи, не рвуться, нести їх зручно і приємно.

Крафтови пакети замовні на будь-який смак і колір

Фабрика «Паперова упаковка» пропонує широкий вибір своїм покупцям. Ви можете вибрати безліч параметрів, в залежності від типу товару та призначення.

матеріал пакетів

Крафтови пакети замовні виробляють з паперу різної щільності: від 70 до 140 гр / м 2 . Це впливає на їх міцність, довговічність, а також на зовнішній вигляд і, зрозуміло, вартість.

Іноді не має сенсу купувати найщільніші елітні пакети. Вони абсолютно ні до чого для упаковки хліба, косметики і т.п. Але для важких дорогих товарів (наприклад, для пляшок, книг і т.п.) слід вибрати більш щільні пакети з красивою рельєфною поверхнею.

ГО «Паперова упаковка» пропонує 4 види матеріалу: Стандарт, Еко-Україна, Бізнес і Бізнес білого кольору.

розміри пакетів

В каталозі є більше 50-ти стандартних типорозмірів, але, якщо вони не підійдуть, ви можете вказати свої параметри. Буде простіше, якщо ви замовляєте упаковку для товару конкретного типу, але, якщо передбачається упаковка вантажів різної величини, варто зупинитися на середніх або великих пакетах.

форму пакетів

У каталозі можна вибрати крафтови пакети квадратні, прямокутні, закриті (пакети-клатч) і т.д. Вибір форми впливає також на зручність використання. Переконайтеся, що нести такий пакет буде комфортно.

колір пакетів

Стандартний колір крафт-паперу бурий, також деякі сорти мають білий відтінок (в залежності від способу виробництва). Але ви можете також замовити пакети зелені, червоні та інших квітів.

Тип ручок для крафтових пакетів

Це може бути тара без ручок (такі популярні в продовольчих магазинів), але інші більш престижні крафтови пакети завжди роблять з ручками – це набагато зручніше. Ви можете замовити пакети з текстильними, паперовими ручками, різної довжини, типу кріплення, кольору і т.п.

Різні види оформлення крафтових пакетів

Це один з ключових параметрів, що впливають на зовнішній вигляд упаковки. Ми реалізуємо всі сучасні способи друку: офсетний, флексографічну, трафаретний.

  • Офсетний – найпростіша і дешева, але зображення виходить дуже чітким і яскравим. Це кращий вибір для великих оптових партій.
  • Трафаретний – красива яскрава друк, виглядає елітно і дорого.
  • Флексографічна – доступна за ціною і відмінно виглядає з іншими способами оформлення (наприклад, ламінуванням).

Крафтови пакети замовні від ГО «Паперова упаковка» доступні за ціною. Зробіть замовлення і отримаєте його з доставкою в будь-якому місті України.