За даними продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО ООН), за останні 15 років (з 2000 року по 2015 рік) в світі використання ТАРОПАКУВАЛЬНОЇ паперу зросла на 33%.

Природно, в різних країнах використання ТАРОПАКУВАЛЬНОЇ паперу за останні 15 років збільшилася неравнозначно. Так, наприклад, в Росії цей показник виріс відразу на 62%, а у Франції – на 32%. Взагалі в Європі за останні п’ятнадцять років ТАРОПАКУВАЛЬНОЇ папір, вірніше, її обсяги використання, збільшувалися не такими великими темпами, як на інших континентах, особливо в Азії.

У доповіді ФАО ООН також говориться, що використання санітарно-гігієнічних виробів з 2000 року по 2015 рік зросла в світі на 36%, а газетного паперу – скоротилося на 37%. У скороченні використання газетного паперу в світі немає нічого дивного, враховуючи, що тиражі газет щороку знижуються через те, що все більше і більше людей мають доступ до інтернету.

Якщо в 2014 році світове споживання газетного паперу становила 28,4 млн. Тонн, то до 2020 року, як прогнозують експерти, цей показник знизиться до 22,5 млн. Тонн. Особливо це зниження торкнеться Європи і США. А ось в більшості країн Азії (наприклад, в Індії) газетний папір як і раніше буде користуватися великим попитом.