Друк паперових пакетів.

Печать бумажных пакетов, Друк паперових пакетівПаперові пакети давно вийшли за рамки свого прямого пакувального призначення, можуть бути красивим додатковим декором або навіть засобом реклами. Звичайні однотонні вироби з чистої, неокрашенной паперу вже не можуть задовольнити запити споживачів або привернути увагу до чогось увагу. Для цього на пакети стали наносити друк.

Друк паперових пакетів буває декількох видів:

  • слова
  • логотипи
  • картинки
  • фон

Це залежить від того, яке саме зображення наноситься на папір. Слова і логотипи зазвичай використовуються, якщо потрібно привернути увагу до якоїсь події або підприємству. Дуже вигідне і дієве інформаційне засіб, ненав’язливе, що не викликає роздратування. Багато підприємств з роздрібної та оптової продажу продуктів харчування, косметики, одягу і взуття замовляють друк паперових пакетів, щоб надавати покупцям фірмову упаковку. Це піднімає статус підприємства і служить додатковою рекламою для тих, хто випадково побачить такий пакет у перехожого в руках.

Картинки і фон наносять в тих випадках, якщо паперові пакети в подальшому використовуються для упаковки подарунків. Зображення можуть бути нейтральними і тематичними:

  • Новий рік
  • День народження
  • 8 березня
  • Народження дитини і т.д.

Багато хто використовує для друку паперових пакетів колажі з фотографій. Такий виріб виходить оригінальним і атмосферних. Для оформлення подарунка це найкращий варіант.

Разом з розвитком техніки з’явилося різноманітність в плані способів нанесення зображень. Залежно від технології друк паперових пакетів буває декількох видів:

офсет

Найдешевший, але не менш якісний вид друку. Використовується для нанесення зображень на велику кількість примірників (більше 500 в тиражі).

шовкографія

Більш дорогий вид. В його основі лежить трафаретний технологія нанесення друку. Зручно наносити монохромні зображення, проте можливо і повнокольорові. У такому випадку кожен колір малюнка буде наноситися окремо.

Флексографія

Добре підходить для друку паперових пакетів, оскільки розрахована на гнучкі матеріали. Фарба при цьому використовується рідка і швидковисихаюча. Головна перевага – можливість швидкісного друку.

тиснення

Найдорожчий вид друку. При цьому не використовується фарба, зображення виходить шляхом видавлювання контурів на папері. Може використовуватися як самостійна друк, так і додаткова для повноколірного.

Друк паперових пакетів – одна з затребуваних послуг виробників паперових виробів.