Друк на паперових пакетах

Пакувальна продукція, крім свого прямого призначення, виконує роль рекламного носія. З огляду на те, що навіть найтонший паперовий пакет завжди тримає форму, малюнок видно чітко. Це збільшує ефективність реклами і підвищує впізнаваність бренду.

Друк на паперових пакетах виконується різними способами. Це залежить від типу паперу, складності зображення, тиражу і технічних можливостей. Найчастіше графічний об’єкт наносять на папір до склейки паперового виробу.

Коли необхідно виготовити великий тираж за короткий термін, використовується офсетний метод нанесення. Він застосовується також через низьку вартості. Підходить для крейдованому і крафт паперу.

При використанні дизайнерського картону застосовують трафаретний спосіб друку (друк на вже зібраних виробах). Також можлива ламінація, лакування і оздоблення фольгою всього малюнка або його окремих частин.

У виробництві невеликих тиражів за короткий час використовується шовкографічний метод, а коли потрібно отримати на картоні рельєф (опуклі або вдавлені малюнки) – тиснення. Обидва способи нанесення значно дорожчими за попередні.

Друк на паперових пакетах – кращий спосіб прорекламувати свій бізнес!