У Голландії недавно була створена найбільша картонна коробка в світі. Її висота становить 20 метрів, а ширина – 40 метрів.

Голландська компанія Smurfit Kappa поставила перед собою завдання створити таку картонну коробку, щоб вона побила попередній світовий рекорд, встановлений в 2014 році в США, і потрапила в такий спосіб в Книгу рекордів Гіннесса. Завдання, прямо скажемо, не дуже звичайна і дуже важка.

Однак, голландці все-таки змогли це зробити. На своєму заводі в місті Хелмонд компанія Smurfit Kappa під час спеціального заходу показала величезну картонну коробку. чия висота становить 20 метрів, а довжина – 40 метрів. Важить це “чудо” інженерної та дизайнерської думки майже 1 400 кг. На її виготовлення було витрачено крім усього іншого 100 метрів двосторонньої стрічки і 3000 скоб.

Загалом, компанія Smurfit Kappa провела відмінну рекламну акцію. Слід очікувати, що тепер інші компанії спробують побити цей рекорд.

Раніше найбільшу картонну коробку в світі зробили в 2014 році в США. Тоді відзначилася компанія York Container. Ширина її картонної коробки становила 12,25 метрів, висота – 3,97 метрів, а довжина – 24,49 метрів.