Минулого тижня в Індії пройшла виставка упаковки і поліграфії «interpack alliance». Якщо бути більш точним, то цей захід відбувся 15-17 грудня.

Під ТМ «interpack alliance», що належить німецькій компанії MD, проводяться міжнародні виставки по упаковці і поліграфії. Цей марка з’явилася тільки в нинішньому році. Він об’єднав вже існуючі в різних країнах виставки пакувальної галузі. Так, під цією ТМ тепер буде проходити, наприклад, пакувальна виставка upakovka в російській столиці. Її, до речі, теж організовує і проводить Messe Düsseldorf.

Ось і в Індії найбільші виставки пакувальної галузі тепер проходять під ТМ «interpack alliance». Одна з них відбулася минулого тижня в Мумбаї.

У минулому році приблизно 40% пакувальних машин, які ввезли до Індії, були проведені німецькими та італійськими фірмами. Особливо міцні позиції на індійському ринку упаковки у німецьких компаній. Це знайшло своє відображення в тому, що Messe Düsseldorf, наприклад, щорічно надає можливість новим німецьким компаніям представляти свою продукцію в Індії.