Виготовлення паперових пакетів на замовленняВиготовлення паперових пакетів на замовлення

Паперові пакети все частіше використовуються для упаковки товарів або подарунків. Вони красиві, приємні і екологічні, до того ж зараз вони стали дуже модними.

Використання паперу в якості основного матеріалу дозволяє наносити різні прикраси, написи – декорувати виріб безліччю різних способів. Якщо ви хочете замовити пакети для своєї фірми, ПП «Паперова упаковка» з радістю допоможе вам у цьому. Виготовлення паперових пакетів на замовлення проводиться дуже швидко. Зробивши замовлення на сайті, ви отримаєте всю необхідну консультацію наших фахівців!

Виготовлення паперових пакетів на замовлення: види виробів

У ПП «Паперова упаковка» ви можете замовити виготовлення пакетів різних видів:

  1. Ламіновані. Це найкрасивіший вид пакетів, які ми використовуємо вже кілька років для упаковки подарунків. Такі вироби відрізняються високою міцністю, стійкістю до дії вологи і безліччю варіантів декорування. Особливістю даних пакетів є те, що на паперовий лист наноситься плівка щільністю 15 – 200 мкм. Вона може бути матовою або глянсовою.

Цей вид пакетів привабливий тим, що його можна прикрасити, використовуючи різні технології: тиснення фольгою (виглядає дуже красиво і дорого, при цьому вартість Виготовлення паперових пакетів на замовлення доступна), УФ-лак (на продукцію наноситься спеціальний лак, який створює фактурний блискучий малюнок ), конгрев (ця технологія дозволяє створити опукле зображення на поверхні пакета. Такі вироби виглядають дуже престижно, тому зазвичай їх вибирають для упаковки промоушн-матеріалів солідні компанії).

  1. Пакети Клатч (аналогічні ламінованим пакетам, але відрізняються формою – ці пакети закриваються з двох сторін і формується «сумочка». Така упаковка виглядає дуже оригінально і ідеально підходить для того, щоб красиво презентувати товар. Пакети-клатчі часто використовують косметичні бренди, а також виробники нижньої білизни, одягу, ювелірних виробів, а також іншою дорогою брендової продукції).

  2. Крафт-пакети з печаткою і / або ручками. Це дуже популярні в останні роки пакети, для виробництва яких використовується натуральний матеріал – крафт-папір. Природний колір-бурий, але ви можете замовити також білі або кольорові крафт-пакети. Вони активно використовуються в побуті, відрізняються високою міцністю. На цих виробах також друкують зображення і написи. Це відмінний спосіб продемонструвати прагнення до захисту екології і залучити таким чином аудиторію.

  3. Пакети та коробки з ЕКО-картону. Це дуже міцна тара, яка може використовуватися як для упаковки подарунків, так і для продажу товарів. Часто коробки з еко-картону різної форми використовують для доставки їжі. Еко-картон відрізняється міцністю, здатність добре утримувати форму, вільно пропускає повітря. На даний вид пакетів також можна нанести малюнок або напис.

Великий вибір розмірів і спосіб оформлення

ПП «Паперова упаковка» береться за виготовлення паперових пакетів на замовлення партіями від 100 шт. Це вигідну пропозицію, яке дозволить оцінити якість продукції.

Також ви можете вибрати більш 50-ти розмірів, більше 10-ти базових квітів пакетів, а також кілька видів оформлення і друку. Ви можете надіслати макет майбутнього пакету у відповідному форматі або замовити розробку макету у наших фахівців. У другому випадку, ми завжди узгоджуємо ескіз з клієнтом, щоб він залишився повністю задоволеним.