Виготовлення крафт пакетів Україна

Изготовление крафт пакетов УкраинаВиготовлення крафт пакетів Україна вони створюються вироби з крафт-паперу. Вона має коричневий колір і шорстку структуру, що обумовлює гарне вологопоглинання.
Процес виробництва пакетів з даного матеріалу ділиться на наступні етапи:
– Створення заготовок. Вони являють собою паперову трубку, яка має один або кілька шарів. Щоб отримати таке полотно, використовується спеціальне обладнання;
– Склеювання, прошивання і формування дна пакета;
– Кріплення ручок або виготовлення отворів для них;
– Збірка тиражу продукції.
Придбати сировину і саме устаткування не складно – пропозицій багато. Але найважливіше – це вміти створювати цікавий і затребуваний продукт.
Виготовлення крафт пакетів Україна в нашій компанії – це процес творчий. До кожного замовлення необхідно підходити індивідуально, інакше вийде неякісний продукт. Ми пропонуємо:
– Розробку форми з урахуванням потреб клієнта;
– Створення індивідуального зображення для того, щоб ваш пакет працював «на результат»;
– Виготовлення продукції тільки на основі якісної сировини;
– Використання сучасного обладнання;
– Швидкі терміни;
– Найнижчу вартість на ринку України (з огляду на якість).
Бумажные пакеты с логотипом
Логотип – це основне зображення компанії, яке служить розпізнавальним знаком. Його розміщують на документах, зовнішній рекламі і товарах. Вимоги до логотипів суворі: простота і читабельність, лаконічність і унікальність.
Пакет – це незамінний атрибут в продажах. Неважливо, що Ви продаєте – одяг, їжу або ювелірні вироби, – вони підлягають упаковці. Якість і зовнішній вигляд пакета вказує на Вашу серйозність, як продавця. Презентабельність і загальне враження від покупки зникне, якщо упаковка буде негарною.
Паперовий пакет – це найкраща «обгортка» на сьогоднішній день. Даний матеріал міцний і виготовлений з натуральної сировини. Паперова упаковка виграє в порівнянні з поліетиленовою в:
– Формі. Виготовлення крафт пакетів Україна або картон здатний витримувати первісну форму, не згинається і не розтягується під вагою покупки;
— Дизайне. На крафт пакет простіше нанести зображення. Вона призначена для поліграфічних робіт.
Паперовий пакет з логотипом – це:
– Рекламний носій бренду, назви або товару. Він здатний привернути увагу до продукту, підвищити впізнаваність і збільшити приплив клієнтів;
– Довіра. Психологічне сприйняття рекламованого продукту – це важливо. Чим частіше клієнт буде бачити ваше зображення – тим більше лояльності у нього буде до вас;
– Стиль. Кожен покупець оцінить упаковку, якщо вона красива і презентабельна.
Упаковка в крафт-пакети
Існує перелік товарів, які технологічно не можна упаковувати в поліетилен. Тоді на допомогу приходить папір. Вона не завдає шкоди навколишньому середовищу і прекрасно замінює синтетичні види упаковок. Однак не вся папір підходить для виготовлення пакетів, мішків і конвертів.
Крафт відрізняється від звичайного паперу:
– Способом виготовлення і використовуваним сировиною. Для створення крафта використовують целюлозу з довгими волокнами. Це надає виробам міцність і стійкість;
– Механічними властивостями. Виготовлення крафт пакетів Україна не набухають при вологій погоді, що не продавлюються. Крім того, вони відмінно клеяться і витримують перепади температур. Паперові пакети з крафт паперу мають високі характеристики міцності навіть при малій щільності;
– Щільністю. Тонкий крафт має на багато кращими характеристики ніж звичайний папір. Тому, з нього виробляють мішки для будівельних матеріалів і упаковку для сипучих продуктів.
Вироби з крафт паперу добре пропускають повітря, вбирають зайву вологу і мають високий опір до зовнішнього впливу (злам, розрив). Роблячи вибір між даними матеріалами, враховуйте мета використання кінцевого продукту. Для продуктів харчування, одягу і предметів понад 1 кг слід використовувати упаковку з крафта, оскільки вона міцніша. Для обгортки невеликих виробів підійде звичайна і декорована папір.